> Składy komisji

Składy komisji

OBWODOWA KOMISJA DS. REFERENDUM Nr 1

Z siedzibą w Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 23 w Pruszkowie

ul. Polskiej Organizacji Wojskowej10

 

 

SKŁAD KOMISJI

 

 Lp

Imię i Nazwisko ,Funkcja

Adres

Przynależność

 

1

 

Artur Banach

Przewodniczący

Pruszków

Stowarzyszenie

„Ojczyzna Rodzina

Sprawiedliwość”

2

 

 

Włodzimierz Nowacki

Z-ca Przewodniczącego

Pruszków

Stowarzyszenie zwykłe Młodzież

Rzeczypospolitej

 

3

 

Grzegorz Golisz

Członek

Pruszków

Sojusz Lewicy

Demokratycznej

 

4

 

Agnieszka Stefaniak

Członek

Kanie

Przedstawiciel Prezydenta Miasta

 

 5

 

Małgorzata Bogdańska

Członek

Pruszków

Prawo

i Sprawiedliwość

 

6

 

Elżbieta Gołaszewska

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie Wspólnota

 

 

OBWODOWA KOMISJA DS. REFERENDUM Nr 2

   Z siedzibą w Szpitalu Kolejowym im. dr med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie ul. Warsztatowa nr 1

 

SKŁAD KOMISJI

 

 LP

Imię i Nazwisko, Funkcja

Adres

Przynależność

1

 

 

Krystyna Budzyńska

Przewodniczący

 

Pruszków

Platforma Obywatelska RP

2

 

 

Joanna Pawlak

Z-ca Przewodniczącego

Pruszków

Stowarzyszenie Wspólnota

 3

 

 

Aleksandra Walczuk

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie zwykłe Młodzież Rzeczypospolitej

 

 4

 

Dorota Szafran

Członek

Pruszków

Przedstawiciel Prezydenta Miasta

 

 5

 

Robert Michalak

Członek

Pruszków

Prawo i

Sprawiedliwość

6

 

 

 

Piotr Kos

Członek

 

 

Pruszków

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA DS. REFERENDUM Nr 3

         Z siedzibą w Miejskim Przedszkolu nr 8 w Pruszkowie ul. 3-go Maja 67

 

SKŁAD KOMISJI

 

 LP

     Imię i Nazwisko, Funkcja

Adres

Przynależność

 

1

 

Stanisław Olszewski

Przewodniczący

 

Pruszków

Stowarzyszenie „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

 2

 

Iwona Siedlecka

Z-ca Przewodniczącego

Pruszków

Platforma Obywatelska RP

 

 3

Anna Stefańczyk

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie zwykłe Młodzież Rzeczypospolitej

 

 4

 

Grażyna Kraszewska

Członek

Pruszków

Przedstawiciel Prezydenta Miasta

 

 5

 

Paweł Burchard

Członek

Pruszków

Prawo i

Sprawiedliwość

 

 6

 

Jolanta Rutkowska

Członek

Pruszków

 

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 7

 

 

Adam Krzyżostaniak

Członek

Pruszków

 

Fundacja Lepsza Polska

 8

 

Joanna Pajor

Członek

 

Pruszków

Stowarzyszenie

Wspólnota

 

 

 

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA DS. REFERENDUM Nr 4

           Z siedzibą w Szkole Podstawowej nr 9 w Pruszkowie ul. Mostowa 6

 

SKŁAD KOMISJI

 

 LP

   Imię i nazwisko

Adres

Przynależność

 

1

 

Tomasz Siedlecki

Przewodniczący

Pruszków

Platforma Obywatelska RP

 

 2

 

Daniel Pietrzak

Z-ca Przewodniczącego

Pruszków

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

 3

 

Katarzyna Bylina

Członek

Pruszków

Przedstawiciel Prezydenta Miasta

 

 4

 

Barbara Marczyńska

Członek

Pruszków

Prawo i

Sprawiedliwość

 5

 

 

Małgorzata Strojek

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie

„Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

 

 6

 

Agnieszka Krzyżostaniak

Członek

Pruszków

Fundacja Lepsza Polska

 

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA DS. REFERENDUM Nr 5

           Z siedzibą w Zespole Szkół nr 1 w Pruszkowie ul. Promyka 24/26

 

SKŁAD KOMISJI

 

LP

Imię i Nazwisko

Adres

Przynależność

 

1

 

Michał Farys

Przewodniczący

 

Pruszków

Platforma Obywatelska PR

 

 2

 

Bogusław Biernacki

Z-ca Przewodniczącego

Pruszków

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

3

 

Ireneusz Bieńkowski

Członek

Nadarzyn

Przedstawiciel Prezydenta

 4

 

 

Mariusz Tarnowski

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie Zwykłe Młodzież Rzeczypospolitej

5

 

 

Justyna Wróblewska

Członek

Pruszków

 

Prawo i Sprawiedliwość

 

 6

 

 

Zbigniew Majchrzak

Członek

Pruszków

 

Stowarzyszenie

„Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

 

7

 

Joanna Strzyżewska

Członek

Pruszków

Fundacja Lepsza Polska

 8

 

Urszula Mazur

Członek

 

Pruszków

Stowarzyszenie Wspólnota

 

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA DS.REFERENDUM Nr 6

           Z siedzibą w Miejskim Przedszkolu Nr 14 w Pruszkowie ul. Jasna 2

 

SKŁAD KOMISJI

 

 LP

Imię i Nazwisko

Adres

Przynależność

 

1

 

Katarzyna Jankowska

Przewodnicząca

Pruszków

Stowarzyszenie „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

 

2

 

Sabina Piasecka

Z-ca Przewodniczącego

Pruszków

Platforma Obywatelska RP

 

3

 

Karolina Hausman

Członek

Pruszków

Sojusz Lewicy Demokratycznej

4

 

 

Anna Skirko

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie zwykłe Młodzież

Rzeczypospolitej

 

5

 

Agnieszka Zagrajek

Członek

Pruszków

Prawo i

Sprawiedliwość

 

 

6

 

Wioletta Konarska

Członek

Pruszków

Przedstawiciel Prezydenta Miasta

 

7

 

Danuta Kiedrowska

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie

Wspólnota

 

 

 

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA DS.REFERENDUM Nr 7

             Z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 2 w Pruszkowie ul. Jasna 2

 

SKŁAD KOMISJI

 

 LP

Imię i Nazwisko

Adres

Przynależność

1

 

Dariusz Stachowicz

Przewodniczący

Pruszków

Stowarzyszenie

Wspólnota

2

 

Paweł Curyl

Z-ca Przewodniczącego

Pruszków

Prawo i Sprawiedliwość

 3

 

 

Rafał Baran

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie Zwykłe Młodzieży Rzeczypospolitej

 

 4

 

Grzegorz Wiercioch

Członek

Pruszków

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

 5

 

Maria Sztyk

Członek

Pruszków

Przedstawiciel Prezydenta Miasta

 

 6

 

Joanna Bogdewicz

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

 

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA DS.REFERENDUM Nr 8

Z siedzibą w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Pruszkowie

ul. Gomulińskiego 2

 

SKŁAD KOMISJI

 

 LP

       Imię   i Nazwisko

Adres

Przynależność

 

1

 

Dariusz Turczyn

Przewodniczący

 

 

Pruszków

Prawo i Sprawiedliwość

 

 2

 

Janina Olczak

Z-ca Przewodniczącego

Pruszków

 

Stowarzyszenie Zwykłe Młodzież Rzeczypospolitej

 3

 

 

Krystyna Koprzywa

Członek

Pruszków

Sojusz lewicy Demokratycznej

4

 

Urszula Wójcik

Członek

Ożarów Mazowiecki

Przedstawiciel Prezydenta Miasta

 

 5

 

Anna Strojek

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie

„Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

 6

 

 

Mirosława Woźniak

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie

Wspólnota

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA DS.REFERENDUM Nr 9

z siedzibą w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Pruszkowie ul. Helenowska 3a

 

SKŁAD KOMISJI

 

LP

Imię i nazwisko

Adres

Przynależność

 

1

 

Monika Kos

Przewodnicząca

Pruszków

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

2

 

Angelika Foremna

Z-ca Przewodniczącego

Pruszków

 

Przedstawiciel Prezydenta Miasta

 

 3

 

Bożenna Zarzycka

Członek

Pruszków

Prawo i Sprawiedliwość

 

 4

 

Krystyna Kowalczyk

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”j

 

 5

 

Adrian Borkowski

Członek

Pruszków

Rejestr Wyborców

 

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA DS. REFERENDUM Nr 10

           Z siedzibą w Miejskim Przedszkolu nr 12 w Pruszkowie ul. Andrzeja 12

 

SKŁAD KOMISJI

 

 LP

Imię i Nazwisko

Adres

Przynależność

 

 1

 

Anna Ostrowska Lesiak

Przewodnicząca

 

Pruszków

Platforma Obywatelska RP

 

 2

 

Renata Paluchowska

Z-ca Przewodniczącego

Pruszków

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

3

 

Iwona Michalak

Członek

Pruszków

Przedstawiciel Prezydenta Miasta

 4

 

 

Ewa Wiśniewska –Pielak

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie „

Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

 

 5

 

Leszek Zapaśnik

Pruszków

Stowarzyszenie Wspólnota

 

 

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA DS.REFERENDUM Nr 11

         Z siedzibą w Szkole Podstawowej nr 1 w Pruszkowie ul. Topolowa 10

 

SKŁAD KOMISJI

 

 LP

Imię i Nazwisko

Adres

Przynależność

1

 

 

Michał Szewczykowski

Przewodniczący

 

Pruszków

Stowarzyszenie ”Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

 

2

 

Anna Maria Hejnowicz

Z-ca Przewodniczącego

 

Pruszków

Platforma Obywatelska RP

3

 

 

Danuta Mąka

Członek

Pruszków

Przedstawiciel Prezydenta Miasta

 

 4

 

Sławomir Remus

Członek

Pruszków

Prawo i

Sprawiedliwość

 

 5

 

Izabela Grzelak

Członek

 

Pruszków

 

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

6

 

Krzysztof Żaczyński

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie Wspólnota

 

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA DS.REFERENDUM Nr 12

Z siedzibą w Przedszkolu Niepublicznym „Jedynka” w Pruszkowie

ul. Sadowa 62

 

SKŁAD KOMISJI

 

 LP

Imię i Nazwisko

Adres

Przynależność

 

1

 

Iwona Kowalik- Szadkowska

Przewodniczący

 

Pruszków

Prawo i Sprawiedliwość

 

 2

 

Sławomir Łazowski

Z-ca Przewodniczącego

Pruszków

Stowarzyszenie „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

 

 3

 

Małgorzata Stępniak

Członek

Pruszków

 

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

 4

 

Jolanta Żukowska

Członek

Pruszków

Przedstawiciel Prezydenta Miasta

 5

 

 

Sylwester Budzyński

Członek

Pruszków

Platforma Obywatelska RP

 6

 

 

Alicja Żaczyńska

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie

Wspólnota

 

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA DS. REFERENDUM Nr 13

Z siedzibą w Dziennym Domu Pomocy Społecznej w Pruszkowie ul. Ks. Józefa 1

 

SKŁAD KOMISJI

 

 LP

Nazwisko i imię

Adres

Przynależność

 

1

 

Agnieszka Zdunowska

Przewodniczący

Pruszków

Przedstawiciel Prezydenta Miasta

 2

 

 

Paweł Wińczuk

Z-ca Przewodniczącego

Pruszków

Stowarzyszenie „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

 3

 

 

Krystyna Strykowska

Członek

 

Pruszków

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

 4

 

Katarzyna Kot

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie Zwykłe Młodzież Rzeczypospolitej

 

 5

 

 

Aleksandra Mąkosa

Członek

Pruszków

Prawo i

Sprawiedliwość

 

 6

 

Janina Rączkowska

Członek

Pruszków

Platforma Obywatelska RP

 7

 

Jakub Kotelecki

Członek

 

Pruszków

Stowarzyszenie Wspólnota

 

 

 

 

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA DS.REFERENDUM Nr 14

Z siedzibą w Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki w Pruszkowie

ul. Kościuszki 34

 

SKŁAD KOMISJI

 

LP

Imię i Nazwisko

Adres

Przynależność

 

 1

 

Piotr Zapart

Przewodniczący

Pruszków

Prawo i Sprawiedliwość

 

2

 

Federica Folwarska

Z-ca   Przewodniczącego

Pruszków

Platforma Obywatelska RP

 

3

Maria Skrzypek

Członek

Pruszków

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

 4

 

Halina Obara

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie Zwykłe Młodzież Rzeczypospolitej

 

5

 

Jadwiga Szymańska

Członek

Pruszków

Przedstawiciel Prezydenta Miasta

 

6

 

Barbara Rożnowska

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie

„Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

 

 7

 

Grażyna Kaleta

Członek

Pruszków

Fundacja Lepsza Polska

 

 8

 

Anna Rykowska

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie

Wspólnota

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA DS.REFERENDUM Nr 15

Z siedzibą w Liceum Ogólnokształcącym im. T. Zana w Pruszkowie

ul. Daszyńskiego 6

 

SKŁAD KOMISJI

 

LP

Imię i Nazwisko

Adres

Przynależność

 

 1

 

Lidia Wieteska – Mazur

Przewodnicząca

Pruszków

Prawo i Sprawiedliwość

 

2

 

Jadwiga Rychlicka

Z-ca Przewodniczącego

Pruszków

Stowarzyszenie Wspólnota

 3

 

 

Elżbieta Falandysz

Członek

Pruszków

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 4

 

 

Anna Chyb

Członek

Pruszków

Platforma Obywatelska RP

5

 

 

Agnieszka Pawlik

Członek

Pruszków

Przedstawiciel Prezydenta Miasta

 

6

 

Maciej Szewczykowski

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie

„Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

 

7

 

Anna Kobyłka

Członek

Pruszków

Fundacja Lepsza Polska

 

 

OBWODOWA KOMISJA DS.REFERENDUM Nr 16

     Z siedzibą w Szkole Podstawowej nr 8 w Pruszkowie ul. Obrońców Pokoju 44

 

SKŁAD KOMISJI

 

LP

Imię i Nazwisko

Adres, nr PESEL

Przynależność

 

 1

 

Jarosław Mazur

Przewodniczący

 

Pruszków

Prawo i

Sprawiedliwość

 

 2

 

Janina Kwietniewska

Z-ca Przewodniczącego

Pruszków

Platforma Obywatelska RP

 

3

 

Małgorzata Jasińska

Członek

Pruszków

 

 

Sojusz Lewicy

Demokratycznej

 

 4

 

Jerzy Makowski

Członek

 

Pruszków

Stowarzyszenie Zwykłe Młodzież

Rzeczypospolitej

 

 5

 

Diana Olszewska

Członek

Pruszków

Przedstawiciel Prezydenta Miasta

 

 6

 

Małgorzata Wiśniewska

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

 

 7

 

Magdalena Pietrak

Członek

Pruszków

Fundacja Lepsza Polska

8

 

 

Monika Dżbik

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie

Wspólnota

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA DS. REFERENDUM Nr 17

         Z siedzibą w Gimnazjum nr 3 w Pruszkowie, Al. Wojska Polskiego 34

 

SKŁAD KOMISJI

 

LP

Imię i Nazwisko

Adres

Przynależność

 

 1

 

Marcin Pietraszewski

Przewodniczący

Pruszków

Prawo i Sprawiedliwość

 2

 

 

Marcin Zubilewicz

Z-ca Przewodniczącego

Pruszków

Platforma Wyborcza RP

 3

 

 

Halina Biernacka

Członek

Pruszków

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 4

 

 

Grzegorz Szyszka

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie Zwykłe Młodzież Rzeczypospolitej

 

 5

 

Grażyna Barłakiewicz

Członek

Pruszków

Przedstawiciel Prezydenta Miasta

 

 6

 

Elżbieta Rakoczy

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie

„Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

 

 7

 

Małgorzata Łada

Członek

Pruszków

 

Fundacja Lepsza Polska

8

 

Lidia Teresa Chillo

Członek

 

Pruszków

Stowarzyszenie

Wspólnota

 

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA DS.REFERENDUM nr 18

         Z siedzibą w Przedszkolu Miejskim Nr 10 w Pruszkowie ul. Chopina 13

SKŁAD KOMISJI

 

LP

Imię i Nazwisko

Adres

Przynależność

 

 1

 

Magdalena   Świątek

Przewodniczący

Pruszków

Prawo i

Sprawiedliwość

 

 2

 

Bernadetta Dżbik

Z-ca Przewodniczącego

Pruszków

Stowarzyszenie Wspólnota

 

3

 

Agnieszka Padło

Członek

Pruszków

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

 4

 

Elżbieta Nowacka

Członek

Pruszków

Przedstawiciel Prezydenta Miasta

 

 5

 

Sylwia Zubilewicz

Członek

Pruszków

Platforma Obywatelska RP

 6

 

Jolanta Nowak

Członek

 

Pruszków

Fundacja Lepsza Rodzina

 7

 

 

Anna   Świątek

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

 

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA DS.REFERENDUM Nr 19

Z siedzibą w Spółdzielczym Domu Kultury w Pruszkowie ul. Hubala 5

 

SKŁAD KOMISJI

 

LP

Nazwisko i imię

Adres

Przynależność

 1

 

 

Krzysztof Trzosowski

Przewodniczący

 

Pruszków

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

 2

 

Beata Borek

Z-ca Przewodniczącego

 

Pruszków

Fundacja Lepsza Polska

 

 3

 

Beata Kalina

Członek

Pruszków

Przedstawiciel Prezydenta RP

 

 4

 

Grażyna Tatarska

Członek

Pruszków

Prawo i

Sprawiedliwość

 

 

 5

Leszek Wałachowski

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA DS.REFERENDUM Nr 20

             Z siedzibą w Gimnazjum nr 3 w Pruszkowie, Al. Wojska Polskiego 34

 

SKŁAD KOMISJI

 

LP

Nazwisko i imię

Adres

Przynależność

 

 1

 

Michał Hajduk

Przewodniczący

Pruszków

Platforma Obywatelska RP

 2

 

 

Joanna Cudzik

Z-ca Przewodniczącego

Pruszków

Stowarzyszenie

Wspólnota

 3

 

 

Paweł Wysocki

Członek

Pruszków

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 4

 

 

Włodzimierz Kaniewski

Członek

Pruszków

Prawo i Sprawiedliwość

 5

 

 

Jan Bator

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie

„Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

 

5

 

Sylwia Łada

Członek

Pruszków

Fundacja Lepsza Polska

 

6

 

Waldemar Szczygielski

Członek

Pruszków

Przedstawiciel Prezydenta Miasta

 

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA DS.REFERENDUM Nr 21

             Z siedzibą w Szkole Podstawowej nr 6 w Pruszkowie ul. Lipowa 31

 

SKŁAD KOMISJI

 

LP

Imię i Nazwisko

Adres

Przynależność

 

 1

 

Kamila Lenartowicz Wójcicka

Przewodniczący

Pruszków

Platforma Obywatelska RP

 

 2

 

Elżbieta Kaniewska

Z-ca Przewodniczącego

Pruszków

Prawo i Sprawiedliwość

 

 3

 

Marcel Orłowski

Członek

 

Pruszków

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

 4

 

Waldemar Tomasik

Członek

Pruszków

Przedstawiciel Prezydenta Miasta

 

 

 5

 

Daniel Turczyn

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

 

 6

 

Ewa Korzeniowska

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie Wspólnota

 

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA DS.REFERENDUM Nr 22

         Z siedzibą w Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Pruszkowie ul. Hubala 4

 

 

SKŁAD KOMISJI

 

LP

Imię i Nazwisko

Adres

Przynależność

 1

 

 

Danuta Wars

Przewodniczący

 

Pruszków

Prawo i Sprawiedliwość

 

2

 

Rafał Marek Wójcicki

Z-ca Przewodniczącego

Pruszków

Platforma Obywatelska RP

 

 

 3

 

Ewa   Kozłowska

Członek

 

Pruszków

 

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

4

 

Leszek Tomczyk

Członek

Pruszków

Przedstawiciel Prezydenta Miasta

 

 5

 

Justyna Niedziela

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie

„Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

6

 

 

Jolanta Lewandowska

Członek

Pruszków

Fundacja Lepsza Polska

 

 7

 

Irena Staniszewska

Członek

 

Pruszków

Stowarzyszenie Wspólnota

 

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA DS.REFERENDUM Nr 23

Z siedzibą w Budynku Administracji PSM w Pruszkowie ul. Lalki 6/8

 

SKŁAD KOMISJI

 

LP

Nazwisko i imię

Adres

Przynależność

 1

 

 

Grzegorz Mroczek

Przewodniczący

 

Pruszków

Prawo i Sprawiedliwość

 2

 

 

Anna Sychowicz – Korzeń

Z-ca Przewodniczącego

Pruszków

Stowarzyszenie Zwykłe Młodzież

Rzeczypospolitej

 3

 

 

Marta Krzyżanowska

Członek

Pruszków

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 4

 

 

Małgorzata Ratyńska

Członek

Pruszków

 

Przedstawiciel Prezydenta Miasta

 

 5

 

Magdalena Sawicka

Członek

Pruszków

Platforma Obywatelska RP

 6

 

 

Anna Wiktorzak

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie „

Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

 7

 

 

Robert Sychowicz – Korzeń

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie

Wspólnota

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA DS.REFERENDUM Nr 24

                 Z siedzibą w Przedszkole Miejskie Nr 13 w Pruszkowie ul. Antka 7

SKŁAD KOMISJI

 

LP

Nazwisko i imię

Adres

Przynależność

 

 1

 

Dariusz Wałachowski

Przewodniczący

Pruszków

Prawo i Sprawiedliwość

 

 2

 

Anna Podsiadłowska

Z-ca Przewodniczącego

Pruszków

Przedstawiciel Prezydenta Miasta

3

 

 

Patrycja Krzyżanowska

Członek

Pruszków

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

 4

 

Marianna Krzymowska

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie Zwykłe Młodzież Rzeczypospolitej

 5

 

 

Leszek Rzepiński

Członek

Pruszków

Platforma Obywatelska RP

 

 6

 

Łukasz Figurowski

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

 7

 

 

Martyna Miroszewska

Członek

Pruszków

Fundacja Lepsza Polska

 8

 

Paweł Maroszek

Członek

 

Pruszków

Stowarzyszenie

Wspólnota

 

 

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA DS. REFERENDUM Nr 25

           Z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 10 w Pruszkowie ul. Pływacka 16

SKŁAD KOMISJI

 

LP

Imię i Nazwisko

Adres

Przynależność

 1

 

 

Tomasz Siwiński

Przewodniczący

 

Pruszków

Stowarzyszenie Wspólnota

 

 2

 

Krzysztof Kotyński

Z-ca Przewodniczącego

Pruszków

Stowarzyszenie „Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

 

 3

 

Mateusz Bigosiński

Członek

Pruszków

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

 4

 

Konrad Tarnowski

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie Zwykłe Młodzież Rzeczypospolitej

 

 5

 

Urszula Remus

Członek

Pruszków

Prawo i

Sprawiedliwość

 

 6

 

Renata Szajda

Członek

Pruszków

Przedstawiciel Prezydenta Miasta

 

 7

 

Damian Daniluk

Członek

Pruszków

Platforma Obywatelska RP

 

 

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA DS.REFERENDUM Nr 26

       Z siedzibą w Miejskim Przedszkolu Nr 15 w Pruszkowie ul. Dębowa 8

SKŁAD KOMISJI

 

LP

Nazwisko i imię

Adres

Przynależność

 

 1

 

Krystyna Arczewska

Przewodniczący

 

Pruszków

Platforma Obywatelska RP

2

 

 

Agnieszka Gajewska

Z-ca Przewodniczącego

Pruszków

 

Stowarzyszenie Zwykłe Młodzieży

Rzeczypospolitej

 

 3

 

Marcin Krzyżanowski

Członek

 

Pruszków

 

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

 4

 

 

Alina Masłowska

Członek

 

Pruszków

Przedstawiciel Prezydenta Miasta

 

 5

 

Marcin Zagrajek

Członek

Pruszków

Prawo i Sprawiedliwość

 

 

6

 

Irena Banach

Członek

Pruszków

 

Stowarzyszenie

„Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

 

7

 

Danuta Kornacka

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie

Wspólnota

 

 

OBWODOWA KOMISJA DS.REFERENDUM Nr 27

       z siedzibą w Miejskim Przedszkolu Nr 7 w Pruszkowie ul. Słowackiego 1

 

SKŁAD KOMISJI

 

LP

Nazwisko i imię

Adres

Przynależność

 

1

 

 

Marek Remus

Przewodniczący

Piastów

Prawo i

Sprawiedliwość

 

2

 

 

Justyna Marchlewska

Z-ca Przewodniczącego

Pruszków

Stowarzyszenie

Wspólnota

 

3

 

 

Marcin Bigosiński

Członek

Pruszków

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

4

 

 

Teresa Wesołowska

Członek

Pruszków

 

Stowarzyszenie zwykłe Młodzieży

Rzeczypospolitej

 

5

 

 

Monika Wilińska

Członek

Pruszków

Przedstawiciel Prezydenta Miasta

 

 

6

 

 

Patrycja Strojek

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie

„Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

 

7

 

 

Maria   Kuncewicz

Członek

Pruszków

Platforma Obywatelska RP

 

 

OBWODOWA KOMISJA DS.REFERENDUM Nr 28

             Z siedzibą w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia

           im. prof. dr Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie ul. Partyzantów 2/4

                                                   ( obwód odrębny)

 

SKŁAD KOMISJI

 

LP

Imię i Nazwisko

Adres

Przynależność

 1

 

 

Jacek Stopiński

Przewodniczący

 

Pruszków

Prawo i Sprawiedliwość

 

 2

 

Elżbieta Zmudczyńska

Z-ca Przewodniczącego

Pruszków

Stowarzyszenie Wspólnota

 3

 

 

Bogusław Stanisławski

Członek

Pruszków

Platforma Obywatelska RP

 4

 

 

Leszek Mazurek

Członek

Wohyń

Przedstawiciel Prezydenta Miasta

 

5

 

Hanna Figiel

Cłonek

Pruszków

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA DS.REFERENDUM Nr 29

Z siedzibą w Szpitalu Kolejowym w Pruszkowie im. dr med. Włodzimierza Roeflera

w Pruszkowie ul. Warsztatowa 1

( obwód odrębny)

 

 

SKŁAD KOMISJI

 

LP

Imię i Nazwisko

Adres

Przynależność

 1

 

 

Stanisław Zmudczyński

Przewodniczący

Pruszków

Stowarzyszenie Wspólnota

 2

 

 

Jolanta Olszak

Z-ca Przewodniczącego

 

Pruszków

Przedstawiciel Prezydenta Miasta

 3

 

 

Michał Piasecki

Członek

Pruszków

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 4

 

 

Klaudia Czyżak

Członek

Pruszków

Prawo i Sprawiedliwość

 5

 

 

Marianna Gawkowska

Członek

Pruszków

Platforma Obywatelska

 

 

 

OBWODOWA KOMISJA DS.REFERENDUM Nr 30

Z siedzibą w Szpitalu Powiatowym w Pruszkowie Al. Armii Krajowej 2/4

(obwód odrębny)

 

 

SKŁAD KOMISJI

 

 LP

Imię i Nazwisko

Adres

Przynależność

 

 1

 

Mariusz Zmudczyński

Przewodniczący

Pruszków

Stowarzyszenie Wspólnota

 

 2

 

Wanda Starosta

Z-ca Przewodniczącego

Pruszków

 

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

 3

 

Grzegorz Adam Hejnowicz

Członek

Pruszków

Platforma Obywatelska RP

 

 4

 

Waldemar Jasiński

Członek

Pruszków

Prawo i

Sprawiedliwość

 

 5

 

Krystyna Wińczuk

Członek

Pruszków

Stowarzyszenie

„Ojczyzna Rodzina Sprawiedliwość”

 6

 

Irena Pośnik

Członek

 

Pruszków

Przedstawiciel Prezydenta Miasta

 

 

 

 

 

 

Opublikowane przez: Sławomir Zatoń | Data wprowadzenia: 2015-08-31 12:30:25 | Data modyfikacji: 2015-08-31 13:18:31.
Data wprowadzenia: 2015-08-31 12:30:25
Data modyfikacji: 2015-08-31 13:18:31
Opublikowane przez: Sławomir Zatoń
 
Dodatkowe Informacje:
.
Adres:
Urząd Miasta
ul. J. I. Kraszewskiego 14/16
05-800 Pruszków
Prezydent Miasta
mgr Jan Starzyński
Kontakt:
Tel: (22) 735-88-88
Fax: (22) 758-66-50
e-mail: prezydent@miasto.pruszkow.pl