> Wykaz ulic należących do poszczególnych gimnazjów

Wykaz ulic należących do poszczególnych gimnazjów

Wykaz ulic należących do poszczególnych gimnazjów


Wykaz ulic należących do obwodu Gimnazjum Nr 1 w Pruszkowie przy ul. Helenowskiej 3


Akacjowa (str. nieparzysta), Al. Wojska Polskiego (str. parzysta od nr 52), Dębowa, Działkowa  (str. parzysta do nr 78 i str. nieparzysta do nr 31), Helenowska, Jasna, Powstańców (str. nieparzysta od  nr 91 ),  Przyszłości,  Zgoda.


Wykaz ulic należących do obwodu  Gimnazjum Nr 2 w Pruszkowie przy ul. Promyka 24/26


3-go Maja, Agrestowa,  Bagnista, Baczyńskiego Krzysztofa Kamila, Bat. Chłopskich, Bazarowa, Bąki, Bąkowska, Błońska, Bociania, Bogumiły, Bristol, Broniewskiego Władysława, Bryły Stefana, Brzechwy Jana, Brzezińskiego Franciszka, Bursztynowa, Cicha, Cicheckiego Józefa, Ciechanowska, Ciepła, Chabrowa, Chłodna, Czereśniowa, Danielewicz Teresy,Dąbrowskiej Marii, Diamentowa,  Długa, Domaniewska, Duchnicka, Elektryczna, Fabryczna, Gałczyńskiego Konstantego, Gęsia, Głowackiego Bartosza, Górna, Graniczna, Granitowa, Grenady, Groblowa, Guzikowa, Herberta Zbigniewa, Hortensji, Instalatorów, Inżynierska, Jałowcowa,  Jarzynowa, Jaśminowa, Jubilerska, Kacza, Kaletnicza, Kamińskiego, Kasprowicza Jana, Kielecka, Kolejowa, Konotopska, Konwaliowa, Korczaka Janusza, Kowalika, Kowalska, Kowalskiego Stefana Jaronia, Kredkowa, Królowej Jadwigi, Kurca Konrada, Kurpińskiego Karola, Kwiatów Polskich, Kwitnąca, Leśmiana Bolesława, Liliowa, Lisieckiego Kazimierza, Ludowa, Łączniczek Armii Krajowej, Łąkowa, Łódzka, Magnolii, Malinowa, Malwy Magazynowa, Mickiewicza Adama, Miernicza, Miłosza Czesława, Miodowa, Młynarska, Morelowa, Mostowa, Murarska, Nałkowskiej Zofia, Narodowa, Norwida Cypriana, Ogrodowa, Ołtarzewska, Otwocka, Ożarowska, Paderewskiego Ignacego Jana, Pańska, Parzniewska, Pętelki, Pilnikowa, Piotrkowska, Platynowa, Płocka, Pływacka, Podmokła, Pol. Org. Wojskowej, Południowa, Porzeczkowa, Poznańska, Promyka, Prusaka Wacława, Przechodnia, Przedszkolna, Przejazdowa, Przesmyk, Przy Potoku, Radosna, Rekreacyjna, Reymonta, Robotnicza, Rolnicza, Rondo Wolności, Rozbrat, Rumiankowa, Rusałki, Rzewuskiego Edmunda Krzywdy,  Rysia, Siedlecka, Skłodowskiej-Curie Marii, Skrajna, Słoneczna, Słonecznikowa, Słowackiego Juliusza, Słowicza,  Stolarska, Studzienna, Syreny, Szafirowa, Szarych Szeregów, Szmaragdowa, Szkolna, Szyłkiewicza Mieczysława, Ślusarska, Świtezianki, Tęczowa,  Traktowa, Tuwima Juliusza, Warszawska, Warsztatowa, Waryńskiego Ludwika, Warzywna, Wąska, Wesoła, Widok, Wierzbowa, Wilcza, Willowa, Winogronowa, Wiosenna, Wiśniowa, dr Wolfram Izabeli, Wróbla, Wrzosowa, Wyspiańskiego Stanisława, Zachodnia, Zbigniewa, Zbożowa, Zdziarska, Zimna, Złota, Złotnicza, Żabia, Żbikowska, Żelazna, Żytnia.


Wykaz ulic należących do obwodu Gimnazjum Nr 3 w Pruszkowie przy al. Wojska Polskiego 34


Akacjowa (nr parzyste), Al. Niepodległości, Al. Wojska Polskiego (str. nieparzysta, str. parzysta do nr 50), Anielki, Antka, Apteczna, Baśniowa, Brwinowska, Brygady Karpackiej, Brzozowa, Ceramiczna (str. nieparzysta od nr 23), Chopina Fryderyka, Cmentarna, Czerwonych Maków, Daszyńskiego Ignacego,  Dobra, Drzymały Wojciecha, Działkowa (str. parzysta od nr 80), Emancypantek, Faraona, Gomulińskiego Juliana, Gordziałkowskiego Jana, Jastrzębia, Katarynki, Komorowska (str. parzysta od nr 26), Kościuszki Tadeusza (str. nieparzysta), Kubusia Puchatka, Lalki, Lessowa,  Łęckiej Izabeli, Mokra, Moniuszki Stanisława, Monte Cassino, Niecała, Pani Latter, Plac Mechaników, Obrońców Pokoju, Olszowa, Ołowiana, Ołówkowa, Piwna, Placówki, Plantowa, Powstańców (str. parzysta, str. nieparzysta do nr 89 ), Prusa Bolesława (str. parzysta od nr 28, str. nieparzysta od nr 39), Przemysłowa, Przytorowa, Przy Księżycu,  Pułaskiego Kazimierza, Radnych, Ramzesa, Reja Mikołaja, Rzeckiego, Sienkiewicza Henryka,  1-ego Sierpnia, 2-ego Sierpnia, Słonia Trąbalskiego, Sportowa, Sprawiedliwości, Stalowa, Staszica Stanisława, Szczęsna, Śląska, Ślimaka, Targowa, Tomcia Palucha, Trójkątna, Wańkowicza, Wokulskiego, Wróblewskiego, Zasławskiej.


Wykaz ulic należących do obwodu Gimnazjum Nr 4 w Pruszkowie przy ul. Hubala 4


Adama, Al. Jerozolimskie, Al. Armii Krajowej, Andrzeja, Anielin, Anny Jagiellonki, Asnyka, Barbary, Batorego Stefana, Bazaltowa, Bema Józefa, Berenta Stanisława, Biała, Bliska, Błękitna, Bohaterów Warszawy, Bończy, Bukowa, Bursowa, Bystra, Cegielniana, Ceglana, Ceramiczna (str. parzysta i nieparzysta do nr 21), Chmielna, Chrobrego Bolesława, Czarna Droga, Czarnieckiego Stefana, Daleka, Danuty, Dąbrowskiego Jarosława, Dolna, Edwarda, Elżbiety, Eustachego, Ewy, Focha Ferdynanda, Główna, Gościnna, Górska, Grażyny, Grunwaldzka, Gutowicza Mordechaja, Haliny, Hubala, Ireny, Jana, Jarzębinowa, Jodłowa, Kaczanowskiego Feliksa, Kasztanowa, Kazimierza Sprawiedliwego,  Kciuk, Kmicica Andrzeja, Kochanowskiego Jana, Koksowa, Komorowska (str. parzysta do nr 24 i str. nieparzysta), Kopernika Mikołaja, Kosynierów, Kościelna, Kościuszki Tadeusza ( od nr 2 do nr 58), Krakusa, Kraszewskiego Ignacego, Kredowa, Kręta, Krótka, Krystyny, Książąt Mazowieckich, Ks. Józefa, Lazurowa, Ks. Romana Indrzejczyka, Leszczynowa, Letniskowa, Lipowa, Lotników, Ludwika, Łokietka Władysława, Majowa, Mała, Mariańska, Marii, Marty, Mazowieckiego Bolesława, Mieczysława, Miedziana, Miejska, Mieszka I, Morska, Narutowicza Gabriela, Natolińska, Niezapominajki, Niklowa, Niska, Okopowa, Orchidei, Owocowa, Paproci, Parkowa, Partyzantów, Pasażerska, Pawia, PCK, Pęcicka, Piaskowa, Piastowska, Piękna, Piotrusia, Podbipięty, Podmiejska, Pogodna, Polna, Potrzebna, Potulickiego, Prusa Bolesława ( od nr 2 do nr 18 oraz od nr 1 do 37), Przeciętna, Przeskok, Raszyńska, Różana, Rymarska, Ryszarda, Sadowa, Sasanki, Skargi Piotra, Sobieskiego Jana, Sosnowa, Sowińskiego Józefa, Spacerowa, Spokojna, Srebrna, Stanisława, Stawowa, Stokrotki, Strumykowa, Sucha, Sylwestra, Szarotki, Szpitalna, Świerkowa, Tadeusza, Topiel, Topolowa, Torfowa, Trojdena Księcia, Twarda, Waldemara, Wandy, Wapienna, Węglowa, Wiejska, Wojciecha, Wołodyjowskiego, Wołowskiego Ludwika, Wysoka, Zacisze, Zagłoby, Zakątna, Zamiejska, Zamienna, Zawiszy Czarnego, Zdzisława, Zecerska, Zenona, Ziemowita Księcia, Zimińskiej – Sygietyńskiej Miry, Źródłowa, Żółkiewskiego Stanisława, Żwirowa


 


 

 

Opublikowane przez: Paulina Chacińska | Data wprowadzenia: 2015-11-12 13:27:56.

Zobacz:
 Wyprawka szkolna .  Stypendia szkolne .  Dofinansowanie kosztów kształcenia pracowników młodocianych .  Oświadczenie o spełnianiu obowiązku nauki .  Bezpłatne podręczniki .  Wykaz placówek oświatowych .  Dotacje dla placówek niepublicznych 2019 rok .  Dotacje dla placówek niepublicznych 2017 rok .  Dotacje dla placówek niepublicznych .  Dotacje dla placówek niepublicznych 2018 .  Dotacje dla placówek niepublicznych 2016 rok .  Wykaz dziennych opiekunów prowadzony przez Prezydenta Miasta Pruszkowa .  Wnioski o wpis, zmianę wpisu lub wykreślenie z rejestru żłobków, klubów dziecięcych i dziennych opiekunów .  Zgłoszenie do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez Gminę Miasto Pruszków .  Alfabetyczny wykaz ulic z zaznaczeniem obwodów szkół podstawowych .  Wykaz ulic należących do poszczególnych gimnazjów .  Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz pierwszych klas szkół podstawowych w Pruszkowie w roku szkolnym 2019/2020 .  Rekrutacja do pruszkowskich żłobków miejskich i placówek oświatowych w roku szkolnym 2019/2020 .  Rekrutacja do przedszkoli miejskich w Pruszkowie w roku szkolnym 2019/2020 .  Rekrutacja do żłobków miejskich w Pruszkowie w roku szkolnym 2019/2020 .  Konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wychowania przedszkolnego 2018 r. .  Konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wychowania przedszkolnego 2019 r. .  Rejestr żłobków i klubów dziecięcych  .  Odpłatność za przedszkola .  Ponowny konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wychowania przedszkolnego 2018 r. .  Podstawowa kwota dotacji i statystyczna liczba dzieci .  Dowóz uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego . 
Data wprowadzenia: 2015-11-12 13:27:56
Opublikowane przez: Paulina Chacińska
 
Dodatkowe Informacje:
.
Adres:
Urząd Miasta
ul. J. I. Kraszewskiego 14/16
05-800 Pruszków
Prezydent Miasta
Paweł Makuch
Kontakt:
Tel: (22) 735-88-88
Fax: (22) 758-66-50
e-mail: prezydent@miasto.pruszkow.pl